Posted on

Mezi kozy nahé české herečky

mezi kozy nahé české herečky

4. únor Některé jsou stydlivé a odhalené scény se jim hrají velmi špatně, jiným zase přirozená nahota nevadí. Každopádně je v české rybníku řada hereček, které zkrátka poslechnou režiséra a svléknou se do naha. listopad Nahota před kamerou. To je mezi českými herečkami jedno z nejvíce diskutovaných témat. Některé s nahotou problém nemají, jiné ano, ale i přesto se svlékly. Šíp vybral ty nejznámější, které předvedly půvaby v celé své kráse. Tereza Voříšková (25) – Pyšní se perfektní figurou a tak je jasné, že mít ji ve. leden Ewa Farna (23), tuhle česko-polskou zpěvačku byste možná v naší kategorii vůbec nečekali. Ale i Ewička umí provokovat. Jelikož je hodně mladá, tak vyrazila na večírek jen v saku bez podprsenky, která by jí jinak byla oporou. Tu podle všeho ale vůbec nepotřebuje! Ewička má hodně dětí mezi svými.

Mezi kozy nahé české herečky -

A nejen díky talentu, ale i sexy postavě, získala v roce  velkou roli v seriálu Comeback. Česká televize, reprofoto ČT Zde můžete vidět, že sice velký výstřih nemá, ale byla natolik odvážná, že si nevzala podprsenku, i když věděla o tom, že má vystřižené strany topu. Tehdy Kristýně coby studentce Denise bylo pouhých dvacet let. Tehdy půvabná herečka ukázala smyslnost a dokonalou postavu, jež mladé krásce otevřely bránu do filmového světa. Odhodila v něm nejen předsudky, ale také oblečení a natočila peprnou scénu ve sprše. Vilma Cibulková ve filmu Pupendo Autor:

Mezi kozy nahé české herečky -

Krásné poprsí zrzky mluví za vše. Své vnady vystavila před kamerou hned v několika filmech. Dokonce to nebyla žádná stydlivka. Naposledy herečka kývla na roli v seriálu Doktoři z Počátků. Aňa Geislerová svůj pěkný dekolt ukázala ve snímcích ŽelaryKytice nebo Requiem pro panenku A tak není divu, že vnadná sexbomba z Prahy asi trochu přehodnotila své původní prohlášení. Nahou Elišku Křenkovou diváci mohli vidět  v seriálu Borgia z roku mezi kozy nahé české herečky září Zapátrali jsme mezi slavnými Češkami a pokusili se rozhodnout, která z nich má nejkrásnější ňadra. Vybrali jsme nejvíce sexy dvanáctku. O pořadí rozhodněte sami. leden Ewa Farna (23), tuhle česko-polskou zpěvačku byste možná v naší kategorii vůbec nečekali. Ale i Ewička umí provokovat. Jelikož je hodně mladá, tak vyrazila na večírek jen v saku bez podprsenky, která by jí jinak byla oporou. Tu podle všeho ale vůbec nepotřebuje! Ewička má hodně dětí mezi svými. říjen Režisér Jiří Vejdělek se ve filmu Účastníci zájezdu skutečně činil. Vedle modelky Jitky Kocurové totiž během natáčení v roce svlékl i tehdy teprve dvacetiletou herečku Kristýnu Leichtovou (32).

0 thoughts on “Mezi kozy nahé české herečky

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *